
Hlavní předností pneumatiky Azenis FK510 od Falken je její ovladatelnost na jakémkoli povrchu. Její stabilita a nízká hlučnost dělají z této pneumatiky skvělou volbu za nízkou cenu.
Běhoun je speciálně navržen tak, aby byl výkonný na všech površích.
Neustálý a optimální kontakt s vozovkou pro lepší přilnavost.
Vynikající směrová stabilita, zvýšená přilnavost a zajištěno pravidelné opotřebení.
Široké kruhové drážky a design.
Optimální odvodnění vody.
Bezpečná jízda za deštivého počasí.
Vynikající stopa v zatáčkách.
Perfektní brzdění na mokré vozovce.
Perfektní jízdní vlastnosti v zatáčkách a optimální výkon na mokré vozovce.
Abyste mohli hodnotit tento produkt, musíte nejprve provést objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na webu jsou předmětem kontrolního procesu. Názory jsou tříděny pouze chronologicky.
Uvidíme časem. Na druhou stranu doručení nechává hodně přát, doručovatel mi hodil pneumatiky přes bránu, i když jste měli moje telefonní číslo.
Velmi dobrá pneumatika, je to velmi tichá pneumatika s skvělým poměrem cena-výkon.
Všechno v pořádku, dodání včas a cena v pořádku.
velmi kvalitní pneumatiky, které používám pouze na svém alfa romeo gt po mnoho let, doporučuji kvalitu cena je velmi dobrá
Velmi rychlé dodání a vše perfektní. Pneumatiky se momentálně velmi dobře chovají, dokonce i na mokru lépe než jsem čekal. Určitě znovu koupím.
Méně hlučný než originální pzero
Měli celou dobu dobré chování. Musím je vyměnit, protože jsou špatně nastavené. Budu opět kupovat 520.
Objednávka byla rychle doručena a odpovídá mým očekáváním. Doporučuji.
Opravdu dobré a tiché pneumatiky v této cenové kategorii. Volvo trochu víc opotřebovává pneumatiky než ostatní, asi 20 000 km za rok. Z toho více než polovina s letními pneumatikami, na silnici Kustavi ??? Za tyto pneumatiky si musím podívat.
Doporučuji tyto pneumatiky! Skvělý úchyt za deštivého počasí! Odpovídá mým očekáváním! Děkuji vašemu instalatérovi z Dilbeeku! Doporučuji váš web! Rychlé dodání!