Profil Dimax Sprint od Radar se vyznačuje jedinečným a ultra-moderním designem TWIN HANGER TREAD DESIGN, který je optimalizován pro snížení hluku, vysokou přesnost řízení a vynikající výkon v zatáčkách.
Použité technologie zahrnují:
- RAIN MASTER PERFORMANCE COMPOUND (RMPC) – pokročilá směs na bázi siliky, která kombinuje vynikající výkon za deště s nízkým valivým odporem;
- AQUEDUCT GROOVES – ultra-hladké a lesklé drážky, kombinované s optimalizovanými úhly stěn pro efektivní odvod vody, čímž se snižuje riziko aquaplaningu;
- SMOOTH VELVET SIDEWALL – bočnice ošetřená laserem s vysokým kontrastem a nízkým výstupkem, zlepšující koeficient aerodynamického odporu a usnadňující údržbu;
- CIRCLE OF TREADLIFE – jedinečný bezpečnostní indikátor, který zobrazuje zbývající hloubku dezénu, přecházející z plného kruhu 8 mm na novém pneumatiku až k úplnému zmizení, když hloubka dosáhne 2 mm.
Díky těmto inovacím se profil Dimax Sprint vyznačuje svým technickým výkonem a schopností poskytovat lepší bezpečnost na silnici.